بررسی اجمالی سرمایه گذاری تجاری در ترکیه

درود به شما همران عزیز لوکس هومز، در این مطلب قصد داریم به صورت مشخص به بحث سرمایه گذاری تجاری در ترکیه توسط lukshomes بپردازیم، لوکس هومز با افتخار آماده پذیرش سرمایه های ریالی شما در ایران است. ما ضمن ارائه وثیقه بانکی معتبر و عقد قرارداد بین المللی، امکان تبدیل ارز دیافتی به دلار ، یورو و لیر، همچنین پرداخت ۱۵ الی ۲۰% سود به شما را داریم. دپارتمان بازرگانی مجموعه لوکس هومز همیشه برای شما پیشنهادات تجاری سود آفرین دارد.

لوکس هومز inverstment-in-turkey-lukshomes.com-3 سرمایه گذاری تجاری در ترکیه سرمایه گذاری تجاری

سرمایه گذاری خارجی در ترکیه

 

برای عزیزانی که با مبحث سرمایه گذاری به طور کلی آشنایی کافی ندارند اکیدا پیشنهاد میکنیم مقاله سرمایه گذاری چیست را مطالعه بفرمایند، ما در آن مقاله سعی کردیم به طور دقیق و علمی به تعریف سرمایه گذاری در اقتصاد ( اقتصاد کلان یا خرد )، شیوه های سرمایه گذای و تنوع سرمایه گذاری بپردازیم. لذا مجددا تاکیید میکنیم که قبل از خواندن این مطلب تعریف درست سرمایه گذاری را بیاموزید.

و اما برای عزیزانی که با سرمایه گذاری تجاری و انواع ریسک در آن آشنایی دارند، نیازی به تعریفات و توضیحات اضافی و  وقت گیر نداریم. لذا مستقیم بر سر اصل مطلب رفته و به بحث سرمایه گذاری تجاری در ترکیه توسط لوکس هومز وارد میشویم.

تیم مجرب و کارشناس لوکس هومز با توجه به روابط، سالها تجربه، علم و توانایی های تجاری/اقتصادی خود در کشور ترکیه به ویژه شهر های آنتالیا، آلانیا و استانبول؛ میتواند سرمایه های ریالی شما را در بسته های تجاری به ارزش ۳۵۰٫۰۰۰ لیر ترکیه ( یا معادل آن به دلار امریکا و یا یورو اروپا ) دریافت و به ازای هر بسته تجاری خدمات زیر را به شما ارائه کند:

خدمات پذیرش سرمایه گذاری تجاری در ترکیه توسط Luks homes:

 • دریافت حق شهروندی ترکیه ( اخذ پاسپورت ترکیه ) به صورت مستقیم :
  • دریافت سریع پاسپورت ترکیه بستگی مستقیم به حجم و نوع سرمایه گذاری تجاری در ترکیه دارد که در زیر آن خواهیم پرداخت
 • تبدیل ریال به لیر ترکیه
  • بسته به شرایط اقتصادی روز و نوع سرمایه گذاری انتخاب شده ارز دریافتی میتواند به دلار یا یورو اروپا تغییر وضعیت دهد
 • پرداخت ۱۵% و ۲۰% سود ارزی ( ارز تبدیل شده ) به طور سالانه
  • اینکه سرمایه گذاری ۱۵% سالانه سود ارز تبدیل شده خود را دریافت نماید یا ۲۰% کاملا بسته به نوع سرمایه گذاری و قرارد فی ما بین متغیر خواهد بود
 • بهره مندی از تخفیفات ویژه ۵ ، ۱۰ و ۱۵ درصدی در خرید ملک و مستغلات در شهر های استانبول، آنتالیا و آلانیای ترکیه
  • یکی دیگر از خدمات ارزشمند لوکس هومز به سرمایه گذاران محترم ، ارائه تخفیف های ویژه ۵ الی ۱۵ درصدی برای خرید ملک و مستغلات در ترکیه خواهد بود
لوکس هومز inverstment-in-turkey-lukshomes.com-2 سرمایه گذاری تجاری در ترکیه سرمایه گذاری تجاری

سرمایه گذاری تجاری در ترکیه

 

و اما شرایط سرمایه گذاری تجاری در ترکیه با لوکس هومز چگونه خواهد بود؟

در واقع لوکس هومز با توجه به تعداد پکیج های سرمایه گذاری خریداری شده توسط سرمایه گذاران محترم، شرایط ویژه تری را به سرمایه گذار ارائه خواهد نمود. به عنوان مثال برای شخصی که مبلغی معادل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار امریکا را به صورت پکیج های تجاری ۳۵۰٫۰۰۰ لیری معرفی شده از لوکس هومز دریافت و در بخش املاک و مستغلات قرارداد سرمایه گذاری عقد نموده باشد، ضمن تبدیل ارز و پرداخت سود، امکان دریافت پاسپورت ترکیه را نیز فراهم خواهیم نمود.

اگر قصد دریافت اطلاعات دقیق تر راجع به دریافت حق شهروندی ترکیه به صورت مستقیم و با گذاری تجاری در کشور ترکیه را دارید مقاله ما در زمینه اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری را  مطالعه بفرمایید. اما اگر فرصت خواندن یک مطلب دیگر را ندارید ما به صورت خلاصه اخذ شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری تجاری را در زیر شرح داده ایم.

لوکس هومز inverstment-in-turkey-lukshomes.com-1-1024x685 سرمایه گذاری تجاری در ترکیه سرمایه گذاری تجاری

سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت

 

و اما شرایط دریافت حق شهروندی با سرمایه گذاری تجاری در ترکیه

طبق آخرین مصوبه دولت در تاریخ ۱۹٫۰۹٫۲۰۱۸ در روزنامه دولتی ترکیه، تعدادی از مقررات مربوط به اقامت خارجیها و تابعیت ترکیه تغییر کرده است. شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که املاک و مستغلاتی به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار در ترکیه خریداری می کنند، داده می شود. این مبلغ قبلا ۵۰۰٫۰۰۰ دلار بوده.

تا قبل از ۱۹ ایلول ۲۰۱۸ افراد خارجی و غیر ترک میتوانستند با مبلغی معادل ۲ میلیون دلار سرمایه گذاری تجاری در ترکیه به صورت مستقیم درخواست وطنداش یا شهروندی ترکیه را داشته باشند اما با تسهیل این قوانین و با هدفت جذب سرمایه در ترکیه هم اکنون افرادی که مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ دلار امریکا یا معادل آن به لیر را به صورت مستقیم در ترکیه سرمایه گذاری کنند، امکان اخذ سریع  پاسپورت ترکیه را خواهند داشت.

سرمایه گذاری تجاری در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت | لوکس هومز
 • سرمایه گذاری تجاری در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت | لوکس هومز
5

Summary

سرمایه گذاری تجاری در ترکیه ، سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ پاسپورت ، سرمایه گذاری بین المللی در کشور ترکیه ، تبدیل ارز ریال به دلار ، اخذ شهروندری ترکیه با سرمایه گذاری، دریافت پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری تجاری، دریافت اقامت ترکیه با سرمایه گذاری تجاری ، لوکس هومز ، مشاور : 09334324458

User Review
0 (0 votes)
به اشتراک بگذارید