خرید ملک در استانبول – لوکس، شیک، موقعیت عالی
فروش, فروش ویژه 1.174.000₺ از - آپارتمان
ist-001 62 2 اتاق خواب 1 پارکینگ

خرید ملک در استانبول – لوکس، شیک، موقعیت عالی

همانطور که استانبول در واقع مرکز تجاری ترکیه محسوب میشود، خرید ملک در استانبول نیز به همان اندازه میتواند کاربری و مهم باشد. امروز قصد معرفی یکی از لوکسترین و شیک ترین پروژه های مسکونی تجاری تفریحی ترکیه را داریم.

 

لوکس هومز collage خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

 

البته خرید ملک در استانبول نیز همیشه یکی از دغدغه های خارجی هایی بوده که از کشورهای دیگر وارد ترکیه میشدند. متاسفانه سوداگران و برخی افراد سودجو و غیر قابل اعتماد در بازار فروش ملک به علل فراوان از جمله درآمد مالی نسبتا خوب نسبت که شغل های دیگر وارد شده و همیشه خطر این وجود داشته که مشتریان و خریداران در دام این افراد قرار گیرند.

لوکس هومز توسط همکاری نزدیک با سازندگان و ارائه مستقیم ملک به مشتاقان و خریداران ضمن ارائه خدمات تمیز، شفاف، باکیفیت و کاربردی ، مشتریان را مستقیم به دفتر سازنده پروژه منتقل نموده و از ابتدایی ترین مرحله که همان ورود شخص به فرودگاه آتاتورک باشد تا انتهایی ترین مرحله که دریافت سند و کلید و ارائه خدمات پشتیبانی باشد ، در کنار شما عزیزان خواهد بود.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-lukshomes-2 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

خب بهتر است به بررسی این پروژه لوکس با هدف خرید ملک در استانبول بپردازیم.

این پروژه مسکونی یک ساخت و ساز معمولی نیست… اینجا یک اجتماع بزرگ متشکل از مرکز خرید، خانه، رزیدانس، هتل، دفتر کار و غیره است.

مهمترین مزیت خرید خانه در این پروژه این است که در بیش از نیمی از واحد ها این امکان وجود دارد که با خرید هر یک واحد امکان دریافت مستقیم پاسپورت ( حق شهروندی ترکیه ) را خواهید داشت. این مزیت خوب برای واحد هایی ست که تبدیل قیمت آنها ، مبلغ مجموع سرمایه گذاری شما به ۲۵۰٫۰۰۰ دلار امریکا یا بیشتر برسد.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-3-bedrooms-lukshomes-3 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

در واقع این پروژه با همسایگی دادسرا ، بیمارستان بزرگ استانبول و مرکز تفریحات و سرگرمی استانبول به یک مرکز بزرگ و بسیار لوکس در شهر زیبای استانبول بدل خواهد شد.

واحدهای مسکونی این مجتمع زیبا با طرح و الگوهای بسیاری ساخته شده اما در حالت کلی دو طرح رنگ تیره و روشن را در همه جا برای شما خریداران قابل انتخاب کرده است.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-3-bedrooms-lukshomes-4 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

در این پروژه مسکونی تجاری لوکس و زیبا ۷۶۰ واحد مسکونی در تیپ های استودیو فلت، ۱خوابه، ۲خوابه، ۳خوابه و ۴خوابه طراحی و ساخته شده است.

سیستم گرمایش از کف، لوازم سفید آشپزخانه ست شده، سفف های بلند همچنین طراحی خاص و زیبا از طریق شیشه های سراسری و بزرگ در واحد ها این امکان را به شما میدهد که بیشترین سطح نور را در طول روز دریافت کنید.

سیستم امنیتی ۲۴ ساعته این مجموعه به طور خاص و ویژه کمک شایانی به آرامش محله و مجموعه پروژه میکند و امنیت و تیب خاطر را برای شما به ارمقان می آورد.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-3-bedrooms-lukshomes-6 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

اگر موفق به خرید یکی از واحد های این مجتمع مسکونی تجاری بسیار لوکس شدید دیگر نگران پارکینک نباشید، چرا که محوطه ای به مساحت ۳۹۰۰ مترمربع برای این منظور تعبیه شده است و به شما یک پارکینگ بزرگ ، مدرن و اختصاصی را به ازای هر واحد به طور جداگانه ارائه میدهد.

ما سعی کردیم در اکثر واحد هایی که امکان داشتن بالکن را دارند ، بالکن یا تراس بزرگ طراحی کرده و به واحد مسکونی مورد نظر اضافه کنیم و لذت دیدن مناظر زیبای استانبول و تنگه بوسفروس.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-3-bedrooms-lukshomes-5 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

فضای اجتماعی و تفریحی این پروژه بسیار با کیفیت و شیک ساخته شده و لذت گردش ، تفریح، کسب آرامش و دسترسی به امکانات مختلف شهری را برای شما خریداران عزیز از طریق جاده مخصوص پیاده روی، محل نشست و جلسات در فضای باز، محل بازی و تفریح برای کودکان به طور ویژه ، تعبیه پارک و فضای سبز فراوان برای تسویه هوا و داشتن هوای تمیز در مجموعه و غیره … فراهم میکند.

این از افتخارات ماست که بدانید واحد های نمونه این مجتمع مسکونی لوکس در استانبول ترکیه جایزه بهترین طراحی معماری را از International Property Awards دریافت نموده است. همچنین ما برای هر واحد مسکونی به طور جداگانه و اختیاری دو نوع طراحی و سبک مدرن و کلاسیک را در اختیار خریداران عزیز قرار خواهیم داد.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-3-bedrooms-lukshomes-2 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

آپارتمان های این مجموعه زیبا و لوکس در تیپ های مختلف ۱+۱، ۲+۱، ۳+۱ و ۴+۱ از ۵۵ مترمربع شروع و به ۲۴۰ مترمربع ختم میشود.

جدا از سایر بلوک های مسکونی و تجاری در یک برج که به صورت رزیدانس طراحی شده ۱۹۰ واحد استودیو فلت، یک خوابه و دوخوابه با امکانات یک هتل پنج ستاره طراحی و ساخته شده است. این بلوک به طور جداگانه و خاص دارای امکانات بسیار زیاد رفاهی و تفریحی و امنیتی است و برای آن نگهبانی ۲۴/۷ درنظر گرفته شده که دیدن آن در پروژه خالی از لطف نخواهد بود.

لوکس هومز buy-property-in-istanbul-turkey-studio-flat-lukshomes-3 خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی

در نزدیکی های این پروژه مسکونی

  • ۳ دقیقه تا منطقه بی اوقلو
  • ۷ دقیقه تا منطقه نیشان تاشی
  • ۵ دقیقه تا مترو
  • ۵ دقیقه تا TEM و بزرگراه E5
  • ۵ دقیقه تا دولما باهچه
  • ۲۰ دقیقه تا فرودگاه آتاتورک

 

لیست قیمت واحد های این پروژه

مبلغنوعبلوکمتراژ

۱۳۵۴۰۰۰ ₺
استودیوPol۶۲

۱۷۸۳۰۰۰ ₺
استودیوPol۷۵

۱۸۱۶۰۰۰ ₺
۱ خوابه – تختPol۷۲

۱۸۸۵۰۰۰ ₺
۱ خوابه – تختPol۷۹

۳۰۴۴۰۰۰ ₺
۲ خوابه – تختPol۱۱۴

۳۴۷۸۰۰۰ ₺
۲ خوابه – تختPol۱۵۰

۱۱۷۴۰۰۰ ₺
۱ خوابه – تختRes۶۲

۱۶۱۱۰۰۰ ₺
۱ خوابه – تختRes۱۰۸

۱۸۰۷۰۰۰ ₺
۲ خوابه – تختRes۸۸

۲۳۵۱۰۰۰ ₺
۲ خوابه – تختRes۱۶۲

۳۰۳۹۰۰۰ ₺
۳خوابه – تختRes۱۶۷

۳۷۶۵۰۰۰ ₺
۳خوابه – تختRes۱۸۳

۴۱۵۰۰۰۰ ₺
۴خوابه – تختRes۲۱۷

۴۵۳۷۰۰۰ ₺
۴خوابه – تختRes۲۴۰

 

گالری تصاویر

بررسی
  • خرید ملک در استانبول - لوکس، شیک، موقعیت عالی | دریافت پاسپورت ترکیه | لوکس هومز
5

Summary

خرید ملک در استانبول – لوکس، شیک، موقعیت عالی ، دریافت پاسپورت ترکیه ، خرید خانه در استانبول، دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک، قیمت خانه لوکس در استانبول، اخذ شهروندی ترکیه با خرید خانه ، املاک لوکس در استانبول ، خرید خانه شیک در منطقه بی اوقلو istanbul ، دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک

User Review
0 (0 votes)

ملک های مشابه